Oddział przedszkolny

JESIEŃ W MANDALI ZAMKNIĘTA - KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

przedszkolaki podczas dekorowania mandali 11 nasza grupa 1

W październiku oddział przedszkolny wziął udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla przedszkoli organizowanym we współpracy z Nadleśnictwem Rybnik pt.: "Jesień w mandali zamknięta".

Dzieci na planie koła umieszczały wyłącznie  tworzywa naturalne,charakterystyczne dla jesiennej aury. Do pracy zostały wykorzystane dary Pani Jesieni zebrane uprzednio w  kąciku przyrodniczym.

Przed wykonaniem pracy plastycznej dzieci dowiedziały się, czym jest mandala, z czego można ją wykonać, obejrzały także mandale wykonane przez nauczycielkę. Mandale nie tylko pobudziły kreatywność przedszkolaków ale były także doskonałym treningiem koordynacji wzrokowo-ruchowej i koncentracji.

przedszkolaki podczas dekorowania mandali 31 przedszkolaki podczas dekorowania mandali 21
przedszkolaki podczas dekorowania mandali 7 przedszkolaki podczas dekorowania mandali 6
przedszkolaki podczas dekorowania mandali 5 przedszkolaki podczas dekorowania mandali 4
przedszkolaki podczas dekorowania mandali 3 przedszkolaki podczas dekorowania mandali 2