W uroczystej i pełnej wzruszeń atmosferze pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Klasa siódma wraz z wychowawczynią, panią Anną Oremus, przygotowała pełne humoru pożegnanie, wręczyła starszym kolegom i koleżankom drobne upominki oraz poczęstowała wszystkich pysznym tortem. Następnie uczniowie klasy ósmej zaprezentowali wyjątkowe przedstawienie, które przeniosło nas do czasów, gdy rozpoczynali swoją szkolną przygodę jako mali i niepewni pierwszoklasiści, aż do chwili, gdy stali się dojrzałymi absolwentami zdającymi egzamin ósmoklasisty. Podczas uroczystości nie zabrakło serdecznych podziękowań skierowanych do wychowawczyni Katarzyny Gnojek,dyrekcji, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Był to wyjątkowy moment pełen wspomnień, wzruszeń i łez, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
M.Zawiła









































