Z radością informujemy, że uczniowie z klas IV–VIII wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z biologii i nauk przyrodniczych. Uczestnictwo w konkursie było doskonałą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwijania zainteresowań oraz zdobywania nowych doświadczeń. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców, księdza Adama Szczygła z naszej parafii, Pana Jurka oraz firmę Graca. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i hojność. Dzięki Państwa zaangażowaniu mogliśmy sprawić dzieciom wiele radości. Największą nagrodą były jednak uśmiechnięte twarze naszych uczniów i satysfakcja z podjętego wyzwania. Wierzymy, że udział w takich przedsięwzięciach rozwija pasję do biologii i nauk przyrodniczych, motywuje do poszerzania wiedzy oraz zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań.
I. Drummond









